Skupinové lekce nově v jiných dnech + cvičení pro ženy.

AKTUALITY

Vážení zákazníci, od 20.9.2021 se mění dny skupinových lekcí. 

Každé pondělí TRX a každý čtvrtek kruhový trénink, časy zůstávají stejné.

A novinka!!! Cvičení jen pro ženy na problémové partie každou středu od 18 do 19 hod!!!

TRX S GÁBINOU – každé pondělí – 18:00 – 19:00 hod.

Zapojte do tréninku váhu svého těla a vyzkoušejte speciální lekci funkčního tréninku určenou pro individuální nebo skupinovou formu. Budujte funkční sílu a vytrvalost spojenou s rozvojem stability, koordinace, flexibility a mobility. Cvičení je vhodné pro všechny úrovně fyzické zdatnosti, zátěž si přizpůsobujete sami.

CVIČENÍ PRO ŽENY NA PROBLÉMOVÉ PARTIEkaždou středu – 18:00 – 19:00 hod.

Břicho, boky a nohy jsou partie těla, které trápí většinu žen. Ukládá se v nich nejvíce tuků a nejhůře se shazuje. Jednostranné zaměření na problémové partie je však  největším omylem.

 Důležitý je správně vyvážený jídelníček a cvičení komplexního charakteru se zapojením více svalových skupin, protože tuk z problémových partií odchází až poslední.

 Co dělat, aby jste správně a efektivně potrápili své problémové partie? Zformuje své tělo za pomocí různých cvičebních  pomůcek a TRX  s Gábinou!

KRUHOVÝ TRÉNINK S GÁBINOU – každý čtvrtek – 18:00 – 19:00 hod.

Během této skupinové lekce postupně procvičíte na předem daných stanovištích v různých časových intervalech svalové partie horní i dolní poloviny těla, a to silově i dynamicky, vše pod odborným vedením osobního trenéra. Lekce je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé.

Cena lekcí:

Lekce 60 minut: 90 Kč/člen, 100 Kč/nečlen 

Permanentka 10x vstup: 800 Kč/člen, 950 Kč/nečlen