IMG_9331

SKUPINOVÉ LEKCE

Cvičte efektivněji a příjemněji – využijte cvičební sál s bohatou výbavou od závěsného systému TRX až po balanční balóny. Do kondice se navíc dostanete pod vedením profesionálních instruktorů cvičení i výživy.

TRX - SKUPINOVÉ CVIČENÍ

TRX je zkratkou tří písmen pro Total-body Resistence Exercises, což v překladu znamená: “cvičení s odporem vlastního těla“. Jedná se o závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů pro ruce či pro nohy. TRX byl vyvinut americkými vojáky ve snaze najít komplexní účinnou tréninkovou metodu bez použití cvičících strojů. Pro toho je určeno? Cvičení je určeno pro cvičence od úrovně začátečníků až po elitní sportovce. Intenzita cvičení je korigována změnou postoje cvičence proti závěsnému bodu. TRX je závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů pro ruce či pro nohy. Při cvičení se využívá hmotnost cvičence jako zátěž při cvičení. Nabízíme skupinové i individuální lekce na míru cvičence!

IMG_9332

Navštivte cvičební sál s prvotřídním vybavením a nechte si navrhnout tréninkový plán na míru.

  • Využijete například závěsný systém až pro 10 lidí, balanční balóny, power bagy, expandery, ketlebelly nebo třeba medicinbaly.
  • Najdete zde také profesionálního instruktora, který vám navrhne tréninkový plán a dohlédne na Vaše cvičení.
  • K dispozici máte také fitness bar s doplňkovou výživou.
  • Samozřejmostí jsou i komfortní šatny se sociálním zařízením.
IMG_9334

TRX A KRUHOVÝ TRÉNINK

NOVINKA – SKUPINOVÉ LEKCE – JIŽ OD SRPNA

 KRUHOVÝ TRÉNINK S GÁBINOU – každé úterý – 18:00 – 19:00 hod.

Během této skupinové lekce postupně procvičíte na předem daných stanovištích v různých časových intervalech svalové partie horní i dolní poloviny těla, a to silově i dynamicky, vše pod odborným vedením osobního trenéra. Lekce je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé.

TRX S GÁBINOU – každou středu – 18:00 – 19:00 hod.

Zapojte do tréninku váhu svého těla a vyzkoušejte speciální lekci funkčního tréninku určenou pro individuální nebo skupinovou formu. Budujte funkční sílu a vytrvalost spojenou s rozvojem stability, koordinace, flexibility a mobility. Cvičení je vhodné pro všechny úrovně fyzické zdatnosti, zátěž si přizpůsobujete sami.

Cena lekcí:

  • Lekce 60 minut: 90 Kč/člen, 100 Kč/nečlen 
  • Permanentka 10x vstup: 800 Kč/člen, 950 Kč/nečlen

 

ceník

CENA PRO neČLENY

Lekce100 Kč
Pernamentka 10x vstup950 Kč
- platnost 3 měsíce

CENA PRO ČLENY

Lekce90 Kč
Pernamentka 10x vstup800 Kč
- platnost 3 měsíce

Chcete využívat slevy a další výhody sportovního klubu NAPARIA?

staňte se členem